Çağrı Merkezi: 0534 227 1071

Hakkımızda

Hakkımızda

Bikulu, Kuluçka makineleri tamamen yeni nesil kuluçkacılığı temsil etmektedir. Kuluçka Makinesi denince akla gelen bütün sorunları gidermek için uzman ekibimizle uzun süren çalışmaların sonucunda, 2019 yılında Bikulu’yu faaliyete geçirmiş bulunmaktayız.

Daha önce hiç Kuluçka Makinesi kullanmamış kişilerin bile rahatlıkla kullanıp yüksek oranda çıkım sağlayabileceği Kuluçka Makinelerini sizlere sunmaktayız. Son teknoloji ve uygun fiyatlı kuluçka makinesi almak isteyenlerin seçtiği Bikulu’da müşteri memnuniyeti bizim için en önemli unsurdur.

Bikulu ailesi olarak sizlere satış sonrası her türlü desteği sağlamaktayız. Yumurta seçiminden civciv çıkımına kadar dilerseniz müşteri temsilcimiz size ücretsiz bir şekilde yardımcı olacaktır.

Antalya/Alanya’dan tüm Türkiye’ye ve yurt dışına kuluçka makinesikuluçka makinesi yedek parçalarıkuluçka makinesi aksesuarları, kümes aksesuarları, tüy yolma makineleri, kümes ısıtıcıları, civciv ısıtıcıları gibi her türlü kuluçkalık ürünün gönderimini yapmaktayız.

Bikulu faaliyete geçtiği 2019 yılından bu yana yenilikçi hayvancılık anlayışına sahip olup, genç ve işinin ehli bir ekiple çalışmaktadır. Bikulu ailesi bu anlayışla kanatlılar için güvenli ürünleri sizler için geliştirmektedir.

Bikulu tarımsal faaliyetlerinizde de yanınızdadır. Bikulu olarak tarım alanında da sizlere hizmet vermekteyiz. Tarımı kolaylaştıran ürünlerimiz sayesinde daha önce hiç görüp duymadığınız bir tarım anlayışı sizleri beklemekte. Sitemizde yer alan tarım ürünleri sayesinde artık tarım daha kolay olacak.