Çağrı Merkezi: 0534 227 1071

Kuluçkalık Ataks Yumurtası

6,00 TL

Kuluçkalık Yumurta Horozlu Ataks Yumurta, Ataks Döllü Yumurta

Stok Kodu ataks
Tahmini Kargo Süresi Aynı Gün Kargo
Ürün Açıklaması

Kuluçkalık Ataks Yumurtası

Kuluçkalık Ataks Yumurtası , Ataks cinsi safkan tavuklarımızdan toplanan döl oranı yüksek, kuluçkalık yumurta. Eğer sizde Ataks tavuk beslemek istiyorsanız yüksek horoz sayımızla sizlere %90 üzerinde verim sunmaktayız. 

Ataks tavuklarımız kenid çiftliğimize ait olup tamamen kendi gözetimimiz altında olan tavuklardır. Bikulu garantisiyle horozlu ataks yumurta alabilirsiniz. Horoz sayımız 1-8 şeklinde ayarlanmıştır. Ataks kuluçkalık yumurta ile kuluçka makinesi yardımıyla ataks cinsi civcivler elde edebilirsiniz. 

Horozlu Ataks Yumurta - Ataks Döllü Yumurta 

Ataks cinsi safkan tavuklarımız özenle bakılmaktadır. Horozlarımız ve tavuklarımız son derece hijyenik, geniş bir alanda güvenle yaşamaktadırlar. Ataks döllü yumurta satışı istediğiniz şehre kargoyla gönderim sağlanarak yapılır. Özenle paketlenen kuluçkalık yumurta kargoları için özel kargolama yöntemleri kullanılır ve döllü yumurtaların sizlere güvenle ulaşması sağlanrı. Kargo sırasında oluşabilecek kırık, çatlak gibi durumlarda şirketimiz sorumluluk alacak ve tarafınıza yeniden ataks horozlu yumurta gönderimi yapılacaktır.

Ataks tavuklar dayanıklı oldukları için genellikle kuluçka işine yeni başlayanlar tarafından tercih edilir. Ataks yumurta satışının ayrıca iki türlü satışı bulunmaktadır. İsterseniz Ataks yumurtalarınızı yemelik olarak satabilirsiniz. Ataks tavuk yumurtaları, tat ve renk uyumu olarak özlenen köy yumurtasının özelliklerini barındırdığı için genellikle çok tercih edilen bir yumurta türü olma özelliğini taşır.

Ayrıca Ataks tavukların yem maliyeti de nispeten ortalama bir maliyet olup, bazı tavuk cinsleri gibi fazla yüklü değildir. Ataks tavuklar neredeyse bütün iklim şartlarında uygun koşullar sağlandığı sürece yaşayabilirler ve bu yüzden de daha az hastalkı kaparlar. Ataks tavuklarınızı hem salma hem de kümes tavukçuluğunda kullanibilirsiniz. Ataks döllü yumurta satışı sonrasında ekibimizle her konuda fikir alışverişi yapabileceğinizi unutmayın.

Horozlu Ataks Yumurta ile civciv çıkımı yapmak için bir Kuluçka Makinesi edinmeniz gerekir. Kuluçka Makinenizin viyol bölümüne döllü ataks yumurtalarını yerleştirip, 21 gün sürecek olan çıkımı beklemeniz gerekmektedir.

Yorumlar
Yorum Yap