Çağrı Merkezi: 0534 227 1071

Kuluçkalık Lohman Yumurtası

6,00 TL

Kuluçka makinelerinize özel günlük taze kuluçkalık lohman yumurtası

Stok Kodu lohman
Ürün Açıklaması

Kuluçkalık Lohman Yumurtası

Kuluçkalık Lohman Yumurtası , Lohman cinsi safkan tavuklarımızdan toplanan döl oranı yüksek, kuluçkalık yumurta. Eğer sizde Lohman tavuk beslemek istiyorsanız yüksek horoz sayımızla sizlere %90 üzerinde verim sunmaktayız. 

Lohman tavuklarımız kendi çiftliğimize ait olup tamamen kendi gözetimimiz altında olan tavuklardır. Bikulu garantisiyle horozlu Lohman yumurta alabilirsiniz. Horoz sayımız 1-8 şeklinde ayarlanmıştır. Lohman kuluçkalık yumurta ile kuluçka makinesi yardımıyla Lohman cinsi civcivler elde edebilirsiniz. 

Horozlu Lohman Yumurta - Lohman Döllü Yumurta 

Lohman  cinsi safkan tavuklarımız özenle bakılmaktadır. Horozlarımız ve tavuklarımız son derece hijyenik, geniş bir alanda güvenle yaşamaktadırlar. Lohman döllü yumurta satışı istediğiniz şehre kargoyla gönderim sağlanarak yapılır. Özenle paketlenen kuluçkalık yumurta kargoları için özel kargolama yöntemleri kullanılır ve döllü yumurtaların sizlere güvenle ulaşması sağlanrı. Kargo sırasında oluşabilecek kırık, çatlak gibi durumlarda şirketimiz sorumluluk alacak ve tarafınıza yeniden ataks horozlu yumurta gönderimi yapılacaktır.

Lohman  tavuklar dayanıklı oldukları için genellikle kuluçka işine yeni başlayanlar tarafından tercih edilir. Lohman yumurta satışının ayrıca iki türlü satışı bulunmaktadır. İsterseniz Lohman yumurtalarınızı yemelik olarak satabilirsiniz. Ataks tavuk yumurtaları, tat ve renk uyumu olarak özlenen köy yumurtasının özelliklerini barındırdığı için genellikle çok tercih edilen bir yumurta türü olma özelliğini taşır.

Ayrıca Lohman tavukların yem maliyeti de nispeten ortalama bir maliyet olup, bazı tavuk cinsleri gibi fazla yüklü değildir. Lohman tavuklar neredeyse bütün iklim şartlarında uygun koşullar sağlandığı sürece yaşayabilirler ve bu yüzden de daha az hastalkı kaparlar. Lohman tavuklarınızı hem salma hem de kümes tavukçuluğunda kullanibilirsiniz. Lohman döllü yumurta satışı sonrasında ekibimizle her konuda fikir alışverişi yapabileceğinizi unutmayın.

Horozlu Lohman Yumurta ile civciv çıkımı yapmak için bir Kuluçka Makinesi edinmeniz gerekir. Kuluçka Makinenizin viyol bölümüne döllü ataks yumurtalarını yerleştirip, 21 gün sürecek olan çıkımı beklemeniz gerekmektedir.

Yorumlar
Yorum Yap